O mnie

Cześć,

Odkąd pamiętam interesuję się motoryzacją. Będący mały jeździłem na traktorze-zabawce, będąc trochę większy ostro grałem na kierownicy z gry samochodowe (co mi z resztą z wiekiem nie przeszło… ;)), a rok po osiągnięciu pełnoletności miałem już swoje prawo jazdy w kieszeni.

Wtedy też zrodziła się myśl, by zacząć o motoryzacji też pisać. Pióro, w ocenie wielu osób, miałem nie najgorsze, więc rozpocząłem swoją przygodę testując samochody i opisując wrażenia. Po kilku latach w innej redakcji postanowiłem przejść „na swoje”, czego efektem jest powstanie Autoblog24.pl, a niedługo później kanału na YouTube Wahacz TV. W rozwoju strony pomaga mi koleżanka, której też motoryzacja jest bliska – Małgorzata Makowska.

Wahacz i samochody

Na stronie znajdziesz aktualności i ciekawostki ze świata motoryzacji oraz nowe testy aut. Mamy nadzieję, że Ci się tu spodoba, a jeśli chcesz się ze mną skontaktować, to mój adres e-mail to michal@strz.pl

Pozdrawiam
Michał „Wahacz” Strzyżewski

 • Robert Gołębiewski

  Odnośnie Motor Show 2015 oraz punktu o pięknych hostessach, chciałbym rozwinąć wątek – w ramach Motor Show odbędzie się Konkurs Pin-Up girls
  Będziemy wdzięczni za uaktualnienie „powodów”…
  https://www.facebook.com/events/1415288428766083/

 • Anton Samborskyi

  Witam. Polecam Państwu robić testy tanich samochodów, starych „Wiaderek”, samochodów z Duszą i samochody które coś zrobili w tym Swiecie (kultowe, lub nie kultowe, nieznane modele które są w kraju) Ja już mogę Państwu przedstawić kilka rzadkich egzemplarze amerykańskich AUT.
  Tak czy inaczej według statystyk takie blogi będą czytać głównie użytkownicy samochodów które mają 10 lat i więcej. :)